Balıkesir Evde Ek İş Veren Firmalar | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Balıkesir Evde Ek İş Veren Firmalar

Balıkesir Evde Ek İş Veren Firmalar

Balıkesir Evde Ek İş Veren Firmalar: Balıkesir ili ve ilçelerinde evde ek iş veren firmalar aracılığıyla sizler de ek iş sahibi olabilir ve cüzi miktarlarda para kazanabilirsiniz. Bu işler genelde kısmi süreli işlerdir ve günlük maksimum 5 saatinizi harcamanızı ister. Lakin birtakım sektörler içerisinde alacağınız işleri daha kısa sürede bitirerek paranızı alabilirsiniz. Yapacağınız ek işler ile aylık ortalama 1.300 TL oranında bir para kazanabilirsiniz.

Balıkesir il merkezi ve ilçelerinde çengel iğne paketleme işi yaparak para kazanmak

Sizler de çengel iğne paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz. Özellikle ev hanımlarının tercih ettiği bu işi emekliler ve öğrenciler de yapabilecek düzeydedir. Oldukça basit bir iş olan çengel iğne paketleme işi sizlere güzel para kazandırabilir. Günlük ortalama 3 ila 5 saatinizi ayırmanız halinde aldığınız işi çabucak bitirebilirsiniz. Çengel iğne paketleme işini evde yaparak aylık 500-750 TL arasında para kazanabilirsiniz. Çengel iğne satan orta ölçekli iş yerlerine başvuruda bulunarak bu işi alabilirsiniz. Bu sayede ev hanımları ve emekliler evine maddi katkılar sağlayabilir. Öğrenci kesim bireyler ise kendisine harçlık için bu yolu kullanabilir.

Balıkesir il merkezi, Altı Eylül ilçesi, Ayvalık, Balya, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, Havran, İvrindi, Karesi, Kepsut, Manyas, Marmara, Savaştepe, Sındırgı ve Susurluk ilçelerinde sizler de evde ek iş veren firmalara ulaşarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Balıkesir Ayvalık, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye ilçelerinde sabun üretimi işi yaparak para kazanmak

Sizler de sözü edilen ilçeler ve diğer ilçeler içerisinde sabun üretiminde çalışarak para kazanabilirsiniz. Bunun için tecrübenizin olması şart değil. Sizler de tecrübesiz bir şekilde bu işe girerek para kazanabilirsiniz.

Balıkesir Erdek, Gömeç, Sındırgı, Susurluk çevresinde nikah ve mevlit şekeri işi

Sizler de Balıkesir il ve ilçelerinde nikah şekeri üretimi işlerinde, mevlit şekeri üretimi işlerinde çalışarak ek iş yapabilir ve bu sayede para kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken yalnızca iş başvurusu yapmak. Birçoğunuzun başvurusu kabul edilecektir. Zira bu işletmeler eleman ihtiyacında.

Balıkesir evde ek iş veren firmalar ile para kazanmak

Sizler de nikah şekeri paketleme işlerini alarak evinizde yapabilirsiniz. Nikah şekeri paketleme, mevlit şekeri paketleme ve bebek şekeri paketleme işlerini evden yaparak para kazanmak istemez miydiniz? Öğrenciler, emekliler, çalışmayanlar, çalışıp da parası yetmediği için ek iş arayanlar bu iş türlerine başvurarak para kazanmaya başlayabilir.

Ayrıca aşağıda bulunan yorum alanını da kullanabilirsiniz. Yorum yaparak sesinizi işletmelere duyurabilirsiniz. Zira bundan önceki sayfalarımız içerisinde yorum yaptıktan sonra iş bulan birçok insan gördük. Onlara yardımcı olabildiysek ne mutlu bize. Burada tekrardan birilerine yardım edebilmek adına açtığımız konu dileriz ki sizin de işinizi görür ve ihtiyacınızı giderebilesiniz.

Yorum alanı oldukça önemlidir. Kimi işletme sahipleri de siteye girerek deneyimli insanlara ulaşmayı istiyor. Bu yüzden yorum alanını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Etiketler:

Balıkesir Evde Ek İş Veren Firmalar Konusuna 8 Yorum Yapıldı
 1. Neşe dedi ki:

  Balıkesir’de yaşıyorum paketleme işi yapabilirim

 2. Ayşenur dedi ki:

  Balıkesir bigadiçte oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 3. Ayşenur dedi ki:

  Balıkesir bigadiçte yaşiyorum paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunz

 4. Sema dedi ki:

  Bu işi yapmak istiyorum

 5. Fatos dedi ki:

  Balıkesir ayvalikta oturuyorum evde yapabilcegim ek iş arıyorum paketleme işi yapabilirim

 6. Emine dedi ki:

  Balıkesir merkezde oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursaniz çok sevinirim

 7. Dilek ürkmez dedi ki:

  Balıkesir edremit te yaşıyorum paketleme eşimle birlikte bu işi yapabiliriz

 8. ebru dedi ki:

  Balıkesir merkezde yaşıyorum evde paket işi boncuk işi yapmak istiyorum

Sayfa başına git