Diyarbakır Evde Ek İş Veren Firmalar | Jet Para
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Diyarbakır Evde Ek İş Veren Firmalar

Diyarbakır Evde Ek İş Veren Firmalar

Diyarbakır il ve ilçelerinde ikamet eden vatandaşlarımız için yapılabilecek ek iş ilanları ve ek iş fikirleri. Güneydoğu Anadolu bölgesinin en büyük şehirlerinden olan ve ülkemizin en büyük şehirleri arasında olan ile çalışmayan kesim iş bulabilmekte. Diyarbakır il merkezinde yaşıyorsanız ve ek iş olarak evde yapılabilecek ek iş arıyorsanız sizler de bu ilanları gözden geçirmeye başlamışsınızdır. Diyarbakır içerisinde özellikle 2016’nın sonlarına doğru çıkan olaylar sebebiyle ekonomi oldukça zedelenip birçok vatandaşımızın evsiz ve işsiz kalmasına sebebiyet verdi.

Çalışan kesimin yanı sıra bir de çalışmayan nüfus sayısı ekonominin zarar görmesi sebebiyle artmaya başladı. Yeni yatırımların yapıldığını 2017 başında görebilmekteyiz. Bu sebeple birçok vatandaşımız iş bulabilmekte. Peki çalışmayanlar, ev hanımları, öğrenciler, emekliler için evde ek iş ilanları nelerdir? Ek iş veren firmalar ne tür işleri verir? Dilerseniz Diyarbakır’da evlere ek iş veren firmalar ve Diyarbakır evde ek iş veren firmalar, sektörleri açıklayalım.

Diyarbakır il merkezinde evde ek işler

Diyarbakır il merkezinde ve merkeze yakın ilçelerde ikamet eden vatandaşlarımız konusunda daha şanslı. Zira merkeze uzak bölgelerde bu iş türlerini bulmak biraz daha zorlaşmaktadır. Diyarbakır’da için sizler de mandal işi, paketleme işleri, tütün sarma işler, tesbih yapımı gibi farklı birçok iş dalını yaparak para kazanabilirsiniz.

Diyarbakır Yenişehir, Kayapınar, Bağlar evde ek iş veren firmalar

Diyarbakır il merkezinde, Yenişehir ilçesinde, Kayapınar, Bağlar ilçesinde evde ek iş veren firmalar aracılığı ile alınacak iş dalları evde yapılabilmekte. Bu sayede kişiler geçimlerini sağlamak adına işe gidip gelmeden işini evi içerisinde, ev işlerini yaparken dahi tamamlayabilir. Bu iş dallarını alırken kişilerin eksiksiz ve doğru bir şekilde işlerini tamamlamaları gerekir. Birçok firma bu prensibi uygular. Sizler de Diyarbakır Bağlar’ ilçesinde, Yenişehir’de, Kayapınar ’da evde ek iş yaparak para kazanmak için sözü edilen iş dallarına başvurabilirsiniz. Birçok insanımız bu konudan habersiz olabildiği için başvuru yapmanız size işi teslim edecektir.

Diyarbakır’da evlere ek iş veren firmalar ve ek işler

Diyarbakır il ve ilçelerinde, Hazro’da, Ergani’de, Kulp, Silvan, Yenişehir, Kayapınar, Dağkapı, Bağlar ve çevresinde evlere ek iş veren firmalar aracılığı ile yapılacak olan işleriniz haftalık ücretlere de tabii olabilmektedir. Diyarbakır il ve ilçelerinde ikamet edenler için kutu katlama işleri, kına paketleme işleri, kürdan paketleme işleri, kalem montajı, mandal montajı, kurdele hazırlama, davetiye hazırlama, el sanatları, dikiş-nakış (yöresel), oya dantel işleri (kültürel) yaparak para kazanmak artık mümkün.

Özellikle ev hanımları, ek iş arayan bayanlar için dikiş-nakış işleri, oya dantel işleri yöresel yapılmaktadır. El yeteneği isteyen bu iş dalları arasında para kazanmanız da gayet manidar rakamları görebilmektedir. Bir birey ek iş yaparak para kazanmak istiyorsa ve bu tercihini dikiş-nakış işinden yana kullanıyorsa aylık kazanacağı ortalama para 1.200 TL tutarındadır. Eğer sizler de Diyarbakır’da yaşıyor ve iş bulamıyorsanız, bu ek işleri yapabilirsiniz. Diyarbakır evde ek iş veren firmalar, yüz yüze (face to face) görüşmelerde birçok vatandaşı kabul edip kendilerine iş vermektedir. Ayrıca aşağıda bulunan yorum alanı ile sesinizi duyurabilirsiniz. Birçok işletme sahibi güvenilir ve dürüst eleman bulabilmek adına kişi ifadelerine başvurmaktadır. Sizler de aşağıya yorum yazarak sesinizi duyurabilir ve öyle ki yeri geldiğinde yorum alanı sayesinde işinizi dahi bulabilirsiniz.

Evde yapılabilecek ayrıca birçok iş dalı bulunmaktadır. Diyarbakır evde iş, Diyarbakır evde boncuk işleme yaparak para kazanmak, Diyarbakır ek gelir sağlamak, ek gelir için ek iş, ek iş fırsatları, ev hanımlarına ek kazanç, boncuk süslemesi yaparak para kazanmak, halıcılık ile para kazanmak gibi birçok farklı iş dalı bulunur. Diyarbakır evde ek iş veren firmalar, ek iş ilanları ve evde yapılabilecek ek işler yukarıda verilmiştir.

Diyarbakır’da öğrenciler evde ek iş ilanları

Diyarbakır il ve ilçelerinde ikamet eden, okuyan öğrenciler internet üzerinden makale yazma işleriyle para kazanabilir. İmla kurallarına uygun metinler oluşturmanız halinde birçok yayıncı ile anlaşarak makale satabilirsiniz. Bu konu adına yüzlerce internet sayfası sizleri bekliyor. Sağlam ve güvenilir adresi bulduktan sonra sizler de makale yazarak para kazanmak için bu yolu kullanabilirsiniz. Türkçe dil bilgisi ve imla kurallarına özen gösteren metinler kuruyorsanız aşağıda bulunan yorum kısmına kendinizi ifade etmeniz yetecektir. Makale yazabilecekler için jetpara adresi olarak güvenilir kaynaklardan iş temin edebilmekteyiz. Diyarbakır Sur iş ilanları ve Diyarbakır evde ek iş ilanları yukarıda belirtilmiştir. Ayrıca aşağıdaki yorum alanından da sesinizi duyurarak iş verenler ile irtibat sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Diyarbakır Evde Ek İş Veren Firmalar Konusuna 7 Yorum Yapıldı
 1. Kadir dedi ki:

  Diyarbakır’da öğrenciyiz geçim sıkıntısı yaşıyoruz. Bunun için diyarbakırda evde ek iş olarak ne yapmamızı önerirsiniz, nasıl iş bulabiliriz. Makale satarak para nasıl kazanılır? tşk

  1. Bejan DERMAN dedi ki:

   Yazı içerisinde sizlere uygun olan herhangi bir işi seçip bunu yapabilirsiniz. Ayrıca imla kurallarına uygun bir cümleler kurabiliyorsanız makale satmayı deneyebilirsiniz.

 2. Leyla dedi ki:

  Bende evde iş yapmak istiyorum ama kulpta oturuyorum zamanım çok bi isle meşgul olmak istiyorum

 3. Leyla dedi ki:

  Dikiş nakış falan bilmiyorum onun dışında diğer işleri yapabilirim

 4. mine dedi ki:

  Ev hanimiyim işimi titizlikle yapıyorum yardimci olursanız memnun olurum tesekkurler

 5. mine dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var lütfen iletişime geçer deniz memnun olurum calismalarimdan memnun K alacaginiza eminim tesekkurler

 6. mine dedi ki:

  Nakış ve paketleme işlerinde yetenekliyim mesajımı görüp yardımcı olursaniz memnun olurum tesekkurler

Sayfa başına git